Bugün - 10 Aralık 2019 SalıKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   7°°C
 
Masada ve Sahada Güçlü TürkiyeÇeşitli temaslarda bulunmak ve Kırıkkale Üniversitesinde dü..
KİRADA YÜZDE 50 İNDİRİM

Milli Emlak Müdürlüklerinin Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesinde faaliyette bulunacak olması nedeniyle Kırıkkale’de bir takım ziyaretlerde bulunan Milli Emlak Genel Müdürlüğü Taşınmaz Geliştirme Daire Başkanı Selçuk Aydemir, kararın yerinde olduğunu savundu.

Ekonomi Haberi - 17 Ekim 2018 Çarşamba

(10:11)

Milli Emlak Müdürlüklerinin Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesinde faaliyette bulunacak olması nedeniyle Kırıkkale’de bir takım ziyaretlerde bulunan Milli Emlak Genel Müdürlüğü Taşınmaz Geliştirme Daire Başkanı Selçuk Aydemir, kararın yerinde olduğunu savundu. Kırıkkale’de yatırıma yönelik Milli Emlak’a ait arazi potansiyelin bulunduğuna vurgu yapan Aydemir, 10 yıl süreyle kiralanan hazineye ait arazilerin kiralarında yüzde 50 indirim uygulandığını müjdeledi.

 

BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU

Bir takım inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Kırıkkale’ye gelen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Taşınmaz Geliştirme Daire Başkanı Selçuk Aydemir, Çevre şehircilik İl Müdürü Uğur Atarı ziyaret etti. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne bağlanan Milli Emlak Müdürlüğünde İncelemelerde bulunan Daire Başkanı Selçuk Aydemir ve Milli Emlak Uzmanı Ramazan Özgür Özkan, personele Hazineye ait Taşınmazların indirimli bedelle kiraya verilmesi işlemleri hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı.

 

SON GÜN 19 KASIM

Taşınmaz Geliştirme Daire Başkanı Selçuk Aydemir, toplantıda yaptığı konuşmada, Hazineye ait taşınmazların 10 yıl süre ile ecrimisil bedelinin ‰50’si oranında indirim ile kiralama fırsatının vatandaşlar tarafından değerlendirilebileceğini, başvuruların bitim tarihinin 19 Kasım 2018 olduğunu söyledi. Daire Başkanı Aydemir, Kırıkkale ‘de yatırıma yönelik arazi potansiyeli olduğunu, Milli Emlak Müdürlüğünün Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne bağlanmasının yerinde olduğunu ve bunun iyi değerlendirilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

 

TESİSLERDE EMİSYON ÖLÇÜM DENETLEMESİ

Diğer taraftan Çevre şehircilik il müdürlüğü tarafından tesislerin emisyon ölçümleri denetlendiği bildirildi.  Yapılan açıklamada “İl Müdürlüğümüz Çevre Yönetimi ve Denetimi Şube Müdürlüğü teknik personelleri tarafından 2872 sayılı Çevre Kanunu, 03.07.2009 tarih ve 27277 sayılı Sanayi Kaynaklı Hava Kirliliğinin Kontrolü Yönetmeliği ve 25.12.2013 tarih ve 28862 sayılı Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Yeterlik Yönetmeliği kapsamında tesislerde yapılan emisyon ölçümlerinin mevzuatlara uygun şekilde yapılıp yapılmadığının tespiti için denetimler yapılmaktadır” ifadelerine yer verildi.


Kaynak / Editör: Okunma 1666

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


EkonomiHaberleri

Kırıkkale’de 583 m2’lik yapı ruhsatı verildi
Bal ormanı diye yapılıyordu, büyük baş hayvanlar otluyor
Enerji Verimliliği Merkezi Kuruluyor
İstihdam teşvikleri özel sektörü rahatlatacak
TSO’da Mavi liste ezdi geçti
Keskin SYDV kömür dağıtımını tamamladı
Keskin’e maden rezervi müjdesi
AYBİMAŞ tanzim Ankara’da açıldı

Diğer Haberler

Sokak hayvanları için bir kap su bulundurun
KIRIKKALE GÜREŞE DOYACAK
Öztürk parlamenterler takımında ilk 11’de oynadı
Ailemle Okuyorum
Kırıkkale'de fiyat denetimi
Dağdelen’den yoğun tempoyla çalışıyor
Çeşnigir Köprüsü’ne ziyaretçi akını
Saadet Partisi’nin adayı Faruk Vurgun
E-Gazete (Yenigün)
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç KIRIKKALE KİTAP FUARINI SEVDİ

10.04.2019 10:02:27

Yıllardır Kırıkkale’de sürekli okuma alışkanlığım..


Buzlanma ve dona karşı dikkatYağışlı havanın etkisinde kalan Kırıkkale’de son tahminlere göre..
En Çok Okunanlar
200 engelli evinde ziyaret edildi Dünya Engelliler Günü Kırıkkale'de, Muhabbete engel yok proj.. Kırıkkale'de aralarında iş insanlarının bulunduğu FETÖ davasında 6 san.. Çayırlı'nın yeni kitabı ‘Çeri’ raflarda     Kırıkkaleli genç yazar, Gökhan Çayırlı e.. Kulislerde Karadurmuş yankıları Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her..
Namaz Vakitleri
Şehir
(kirikkale)
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:1907:4912:4315:0717:2818:53

Hava Durumu
Şehir
(kirikkale)
Bugün
0°°C - 7°°C
Perşembe
1°°C - 10°°C
Cumartesi
5°°C - 8°°C
Pazartesi
5°°C - 8°°C

Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,17Yazılım - Web Aksiyon