Bugün - 25 Mayıs 2018 CumaKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   27°°C
 
İşte Ak Parti'nin sıralaması AK Parti 24 Haziran seçimi milletvekili listesi belli oldu. Cumhurba..
Kırıkkale’nin sorunlarını çözmek için adayım

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı ve Berslan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

Siyaset Haberi - 10 Mayıs 2018 Perşembe

(17:03)

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı ve Berslan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. İlk Önce Esnaf Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli'yi makamında ziyaret eden Yılmaz Kırıkkale'nin sorunlarını bildiğini, bunlara çözüm olmak için aday olduğunu söyledi.

Yola Kırıkkale sevdasıyla çıktım

Daha sonra Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer'i makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da yaptığı değerlendirmede de bu yola Kırıkkale sevdasıyla çıktığını, Kırıkkale'nin ihtiyaçlarını bildiğini aktardı. Daha sonra Vatan İçin Can Verenler Derneği'ni ziyaret eden Yılmaz'a burada Fahri Üyelik sözleşmesi imzalatıldı ve kendisine şehit aileleri adına Vatan İçin Can Verenler Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu tarafından Kur-an'ı Kerim ve Türk Bayrağımız armağan edildi. Hüseyin Yılmaz "Milletvekili olayım ya da olmayayım, her ay düzenli şekilde şehit aileleri derneğini ziyaret edeceğim, bugün bu topraklarda rahat ve huzurlu bir şekilde yaşıyorsak bunu aziz şehitlerimize borçluyuz" diye ekledi.

İl müdürleriyle bilgi alışverişi

Öğleden sonraki bölümde Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mustafa Kaplan'ı makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da yaptığı fikir alışverişi ile Kırıkkale'nin istihdama yönelik yatırımlar yapması gerektiğini ve bunun için Kırıkkale dışından yatırımcıları Kırıkkale'ye getireceğini anlattı. Daha sonra Kırıkkale İl Emniyet Müdürümüz Mahmut Çorumlu'yu makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da düğünlerde silah atılmaması konusunda ve son dönemlerde Kırıkkale'de uyuşturucu ile mücadelesinden dolayı İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu'ya teşekkürlerini iletti.

Halka ulaşmanın en önemli yolu

Seçimlerin huzurlu bir ortamda geçmesi için aday adayları olarak ellerinden gelen desteği göstereceklerini söyledi. Günün sonunda Kırıkkale Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Aga Pehlivanlı'yı ziyaret eden Yılmaz burada yaptığı konuşmada Kırıkkale halkına ulaşmanın en önemli yolunun muhtarlarımızla birebir temas halinde olunması gerektiği vurgusunu yaparak "Allah kısmet eder de kısmet olursa muhtarlarımızla her ay düzenli toplantılar yapacağım" dedi.


Kaynak / Editör: Mehmet Ali Soyer Okunma 180

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SiyasetHaberleri

Kırıkkale’de OHAL’e Hayır Eylemi
CHP’de her görev benim için bir şereftir
Özelleştirme vatana ihanettir
AK Parti Milletvekili Öztürk'ün acı günü
Kulislerde Karadurmuş yankıları
Balışeyh doğalgaza kavuşacak
Teşkilat hazır, Kırıkkale hazır
İşte Ak Parti'nin sıralaması

Diğer Haberler

KIRIKKALE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜLÜĞÜ BAKIM VE ONARIM HİZMETİ ALINACAKTIR
Bizim niyetimiz hayır
Kış lastiği uygulaması başladı
TEKZİP
Emaneti teslim etmekten kaçınmayacağız
Okul sporları start aldı
Taşerondan 2 bin 800 kadro başvurusu
İl Koordinasyon gerçekleştirildi
E-Gazete (Yenigün)
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç SEÇİM ÇANTADA KEKLİK DEĞİL

25.04.2018 13:27:28

Erken seçim olacak mı? Olmayacak mı? Ne zaman olacak?..


Minik öğrencilerin okuma bayramı Hasan Ali Yücel İlkokulu 1-D sınıfı öğrencileri için 'okum..
En Çok Okunanlar
Emaneti teslim etmekten kaçınmayacağız Herkesin kendi faaliyet gösterdiği alanda çalışarak; bu &u.. 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kulislerde Karadurmuş yankıları Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,22Yazılım - Web Aksiyon