Bugün - 16 Ağustos 2018 PerşembeKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   31°°C
 
KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIRKARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKR..
GENEL TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI İŞİKIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI YÜKSEK İHTİS..
Kırıkkale’nin sorunlarını çözmek için adayım

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı ve Berslan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

Siyaset Haberi - 10 Mayıs 2018 Perşembe

(17:03)

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı ve Berslan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. İlk Önce Esnaf Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli'yi makamında ziyaret eden Yılmaz Kırıkkale'nin sorunlarını bildiğini, bunlara çözüm olmak için aday olduğunu söyledi.

Yola Kırıkkale sevdasıyla çıktım

Daha sonra Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer'i makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da yaptığı değerlendirmede de bu yola Kırıkkale sevdasıyla çıktığını, Kırıkkale'nin ihtiyaçlarını bildiğini aktardı. Daha sonra Vatan İçin Can Verenler Derneği'ni ziyaret eden Yılmaz'a burada Fahri Üyelik sözleşmesi imzalatıldı ve kendisine şehit aileleri adına Vatan İçin Can Verenler Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu tarafından Kur-an'ı Kerim ve Türk Bayrağımız armağan edildi. Hüseyin Yılmaz "Milletvekili olayım ya da olmayayım, her ay düzenli şekilde şehit aileleri derneğini ziyaret edeceğim, bugün bu topraklarda rahat ve huzurlu bir şekilde yaşıyorsak bunu aziz şehitlerimize borçluyuz" diye ekledi.

İl müdürleriyle bilgi alışverişi

Öğleden sonraki bölümde Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mustafa Kaplan'ı makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da yaptığı fikir alışverişi ile Kırıkkale'nin istihdama yönelik yatırımlar yapması gerektiğini ve bunun için Kırıkkale dışından yatırımcıları Kırıkkale'ye getireceğini anlattı. Daha sonra Kırıkkale İl Emniyet Müdürümüz Mahmut Çorumlu'yu makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da düğünlerde silah atılmaması konusunda ve son dönemlerde Kırıkkale'de uyuşturucu ile mücadelesinden dolayı İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu'ya teşekkürlerini iletti.

Halka ulaşmanın en önemli yolu

Seçimlerin huzurlu bir ortamda geçmesi için aday adayları olarak ellerinden gelen desteği göstereceklerini söyledi. Günün sonunda Kırıkkale Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Aga Pehlivanlı'yı ziyaret eden Yılmaz burada yaptığı konuşmada Kırıkkale halkına ulaşmanın en önemli yolunun muhtarlarımızla birebir temas halinde olunması gerektiği vurgusunu yaparak "Allah kısmet eder de kısmet olursa muhtarlarımızla her ay düzenli toplantılar yapacağım" dedi.


Okunma 719

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SiyasetHaberleri

Kırıkkale sandıkta 1-1-1 dedi
Kim aday olursa olsun adaymış gibi çalışacağım
Seçimin getirdikleri götürdükleri
Bahçeli, iftarını Kırıkkale’de açtı
Gereken cevap birlik ve beraberliktir
Albayrak İYİ Parti’den aday adayı oldu
Bozdemir’den seçmenlere teşekkür
Kılıçdaroğlu ve bazı parti yöneticileri hakkında suç duyurusu

Diğer Haberler

Yaz spor okulları start aldı
Bin 776 kişiye evde bakım hizmeti
Kırıkkale'de doğalgaz patlaması
Yanmış kadın cesedi bulundu
Şehit yakınlarından sığınmacılara yardım
Bir ülkenin gelişmesi yerelle başlar
Trafik kazası: 2 yaralı
Yücel Kızık’ın en acı günü
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç Dikkat! Düğünde Polis var

09.07.2018 09:55:50

Türkiye’de silahın merkezi olan, kimileri tarafın..
BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIRBİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETER..
En Çok Okunanlar
Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. CHP'de sürpriz isimler 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,16Yazılım - Web Aksiyon