Bugün - 16 Ekim 2018 SalıKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   24°°C
 
Şifa dağıtan ellere vefa gösterilmeliSağlık-Sen üyeleri Yüksek İhtisas Hastanesi önünde bir ..
Petrol-İş’te Murat Kaya dönemiİşçi ve emekçinin haklarının korunmasına yönelik mü..
Kırıkkale’nin sorunlarını çözmek için adayım

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı ve Berslan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

Siyaset Haberi - 10 Mayıs 2018 Perşembe

(17:03)

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı ve Berslan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. İlk Önce Esnaf Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli'yi makamında ziyaret eden Yılmaz Kırıkkale'nin sorunlarını bildiğini, bunlara çözüm olmak için aday olduğunu söyledi.

Yola Kırıkkale sevdasıyla çıktım

Daha sonra Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer'i makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da yaptığı değerlendirmede de bu yola Kırıkkale sevdasıyla çıktığını, Kırıkkale'nin ihtiyaçlarını bildiğini aktardı. Daha sonra Vatan İçin Can Verenler Derneği'ni ziyaret eden Yılmaz'a burada Fahri Üyelik sözleşmesi imzalatıldı ve kendisine şehit aileleri adına Vatan İçin Can Verenler Derneği Başkanı Mümtaz Torunlu tarafından Kur-an'ı Kerim ve Türk Bayrağımız armağan edildi. Hüseyin Yılmaz "Milletvekili olayım ya da olmayayım, her ay düzenli şekilde şehit aileleri derneğini ziyaret edeceğim, bugün bu topraklarda rahat ve huzurlu bir şekilde yaşıyorsak bunu aziz şehitlerimize borçluyuz" diye ekledi.

İl müdürleriyle bilgi alışverişi

Öğleden sonraki bölümde Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mustafa Kaplan'ı makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da yaptığı fikir alışverişi ile Kırıkkale'nin istihdama yönelik yatırımlar yapması gerektiğini ve bunun için Kırıkkale dışından yatırımcıları Kırıkkale'ye getireceğini anlattı. Daha sonra Kırıkkale İl Emniyet Müdürümüz Mahmut Çorumlu'yu makamında ziyaret eden Hüseyin Yılmaz burada da düğünlerde silah atılmaması konusunda ve son dönemlerde Kırıkkale'de uyuşturucu ile mücadelesinden dolayı İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu'ya teşekkürlerini iletti.

Halka ulaşmanın en önemli yolu

Seçimlerin huzurlu bir ortamda geçmesi için aday adayları olarak ellerinden gelen desteği göstereceklerini söyledi. Günün sonunda Kırıkkale Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Aga Pehlivanlı'yı ziyaret eden Yılmaz burada yaptığı konuşmada Kırıkkale halkına ulaşmanın en önemli yolunun muhtarlarımızla birebir temas halinde olunması gerektiği vurgusunu yaparak "Allah kısmet eder de kısmet olursa muhtarlarımızla her ay düzenli toplantılar yapacağım" dedi.


Okunma 770

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SiyasetHaberleri

Seçimlerden Galip Çıkacağız
Kırıkkale milletvekilleri yemin etti
MHP Kırıkkale’de seçmene teşekkür turunda
Milletimiz zenginleşmeden siyasetçi zenginleşmeyecek!
Davanıza, liderinize sahip çıkın
Bu millet 2023 hedefinden imtina etmeyecek
Ak Parti’den Aşure İkramı
Seçimin getirdikleri götürdükleri

Diğer Haberler

Büyük Önder Atatürk'ü Minnetle Andık
Keskin, Abalı'yı bağrına bastı
Taşerondan 2 bin 800 kadro başvurusu
Birlik üyelerinden TSO’ya teşekkür ziyareti
Kırıkkale'de silahlı kavga: 6 yaralı
Kralların ressamı unutuldu
Türk Metal yerli otomobile hazır
Silahlı saldırıda 3 tutuklama
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç GÜDÜMLÜ FÜZE PKK’NIN ELİNE NASIL GEÇTİ?

12.10.2018 10:44:36

Kırıkkale olarak bir vatan evladını daha toprağa vermenin h&..


Türkiye'nin ilk silah OSB'sinde fabrikalar yükseliyorKırıkkale'de 500 dönümde kurulacak ve Türkiye'de ilk olma &o..
En Çok Okunanlar
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile başkanlıkta geride kalan 4 bu.. MİHRAPLARIN YENİ SULTANLARI Geylani Erkek Hafızlık Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimini tama.. 5 BİN EL 5 BİN FİDAN Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü çocuklara ağa&c.. Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. CHP'de sürpriz isimler 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,11Yazılım - Web Aksiyon