Bugün - 22 Mayıs 2018 SalıKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   24°°C
 
Başkan Saygılı Ramazan sokağını ziyaret etti Kırıkkale’de geleneksel olarak Cumhuriyet Meydanına kurulan ve bu yıl..
‘Engelli ve Yaşlı Refakat Birimi’ için teşekkür ziyareti

Yüksek İhtisas Hastanesi’nde geçtiğimiz ay hizmete giren Engelli ve Yaşlı Refakat Birimi için Mehmet Işıtan Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu idarecileri ve velileri Sağlık İl Müdürü Dr.

Sağlık Haberi - 09 Mayıs 2018 Çarşamba

(11:21)

Yüksek İhtisas Hastanesi’nde geçtiğimiz ay hizmete giren Engelli ve Yaşlı Refakat Birimi için Mehmet Işıtan Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu idarecileri ve velileri Sağlık İl Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

ŞEHRİN GELİŞMİŞLİK GÖSTERGESİ

Teşekkür ziyaretine gelen heyetini İl Sağlık Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, makamda kabul etti. Hoş bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Mehmet Işıtan Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okul Müdürü Sami Yanık, Müdür Yardımcıları Asu Deniz Şimşeker ve Burcu Saylam ile okullarda eğitim gören öğrenci velileri katıldı. Engelli ve Yaşlı Refakat Biriminin Kırıkkale için çok önemli bir uygulama olduğuna dikkat çeken Mehmet Işıtan Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okul Müdürü Sami Yanık, toplumda her geçen gün biraz daha artan engelli ve yaşlı duyarlılığının kurumlarda da bu şekilde halka gösterilmesi ve kurulan birimin şehrin gelişmişlik göstergesi açısından büyük rol oynadığını sözlerine ekledi.

HAYATLARINIZI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ŞİARIYLA ÇALIŞIYORUZ

Engellilerin toplumun temel taşı olduğuna dikkat çeken ve her zaman hem gönüllerinde hem de fiziki şartların imkanında ayrı bir yere sahip olduklarını vurgulayan İl Sağlık Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, “Bizler hükümetimizin bizlere vermiş olduğu yetkileri sizler için, hayatınızı bir nebzede olsun kolaylaştırmak adına neler yapabiliriz şiarı ile çalışıyoruz. Bu konuda da çok hassas davranıyoruz. İmkanlarımız ölçüsünce müdürlüğümüzde ve bağlı kuruluşlarımızda düzenlemeler yapıyor ve çeşitli etkinlikler düzenliyoruz” dedi. Mehmet Işıtan Özel Eğitim Uygulama Merkezi okulunda eğitim alan öğrenci velileri de yapılan bu uygulama nedeniyle İl Sağlık Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.


Kaynak / Editör: Mehmet Ali Soyer Okunma 216

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SağlıkHaberleri

Meme kanseri korku olmasın
Dünyanın çocuklara ihtiyacı var
Çocuklarınızı mevsim geçişlerinde iyi koruyun
En Temiz Eller Bizim Eller
Çocuklarınıza el yıkama alışkanlığı kazandırın
Hayata Yol Verelim
Kanserde erken teşhis hayat kurtarır
HIV enfeksiyonu herkesi tehdit ediyor

Diğer Haberler

Biz Bir Aileyiz
K.Ü, ‘KOP Okuyor Projesi’ yürütecek
24 Saat Hizmetinizdeyim
Okul servisi sürücülerine eğitim
Emekliye ek ödeme
Kırıkkale üzerinden Türkiye'yi vurdular
Karakeçili Kaymakamı Köroğlu, göreve başladı
Akşener Kırıkkale’ye Geliyor
E-Gazete (Yenigün)
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç SEÇİM ÇANTADA KEKLİK DEĞİL

25.04.2018 13:27:28

Erken seçim olacak mı? Olmayacak mı? Ne zaman olacak?..


İşte Ak Parti'nin sıralaması AK Parti 24 Haziran seçimi milletvekili listesi belli oldu. Cumhurba..
En Çok Okunanlar
İYİ Partinin adayları netleşti
Partiler 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde ad.. Siyasi partilerde aday belirleme sürecinde son haftaya girilirken aday.. Türkiye’nin geleceğini belirleyecek bir seçim 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Mille.. Köylerde mantar yetiştiriciliği yapılacak TANAP’ın sosyal ve çevresel yatırım programları kapsamında ver.. 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kulislerde Karadurmuş yankıları Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,28Yazılım - Web Aksiyon