Bugün - 16 Ağustos 2018 PerşembeKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   31°°C
 
KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIRKARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKR..
GENEL TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI İŞİKIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI YÜKSEK İHTİS..
Ak Parti’de temayül heyecanı

24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan 27'nci dönem milletvekilliği aday adaylığı başvuru süreci sonrasında, gözler aday adayları için yapılacak olan temayüle çevrildi.

Siyaset Haberi - 05 Mayıs 2018 Cumartesi

(10:47)

24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan 27'nci dönem milletvekilliği aday adaylığı başvuru süreci sonrasında, gözler aday adayları için yapılacak olan temayüle çevrildi. Ak Parti Kırıkkale teşkilatına mensup 710 üye 57 aday adayı için kanaatlerini bildirecek.

 

İLGİYE TEŞEKKÜR

Ak Parti'de aday adaylığı başvuru sürecinin sona ermesinin ardından, Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen bir değerlendirme yaptı. Başkan Dağdelen değerlendirmesinde; "Çok değerli Kırıkkaleli hemşehrilerim, AK Parti'de 24 Nisan'da başlayan aday adaylığı süreci 02.05.2018 sona ermiş bulunmaktadır. Bu süreçte Partimize yoğun başvuru gelmiştir.  Kırıkkale'de Ak Partimize toplamda 57 müracaat söz konusu oldu. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Kırıkkale'de de AK Parti'ye milletvekilliği aday adaylığı için yapılan başvuruların ulaştığı sayı, milletimizin ve Kırıkkaleli hemşehrilerimizin Partimize olan teveccühünün ve güveninin bir göstergesidir. Aday adaylarımızın partimize göstermiş oldukları ilgiye ayrıca teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

710 TEŞKİLAT MENSUBU OY KULLANACAK

İl Başkanı Nuh Dağdelen "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde çıktığımız bu kutlu yolda, her şey Türkiye için diyor, Kırıkkale'miz ve Ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Ak Parti Kırıkkale Milletvekili  Aday Adayları için temayül yoklaması,  5 Mayıs 2018 Cumartesi günü (Bugün)saat 10.00 - 16.00 arasında, Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek. Cumartesi yapılacak olan temayül yoklamasında 710 teşkilat mensubu, aday adaylarımız hakkında kanaatlerini bildirecekler.

 

İŞTE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Abdullah Öztürk, Ahmet Baykal, Ahmet Yurtoğlu, Ali Türker, Aygün Gençay, Ayhan Yılmaz, Bayram Salim Bozdemir, Bekir Akdeniz, Cebrail Veske, Cevriye Gözüyukarı, Cihat Burhan Yıldırım, Dr. Sema Demir, Emin Yıldırım, Engin Pehlivanlı, Erdal Doluca, Erhal Erdal, Ertan Taşkın, Ertuğrul Karakaya, Esra Yılmaz Aksoy, Fahrettin Göker, Fatih Yiğit, Fatma Kaplan, Halis Biçer, Handan Banu Öztürk, Harun Güleç, Haydar Albayrak, Hüseyin Yılmaz, İkbal Gürpınar, İrem Nur Özer, Kubilay Sürmeli, M. Emin Avundukluoğlu, M. Emin Erkoç, Mehmet Demir, Mehmet Güloğlu, Mehmet Ünver, Mehmet Yılmazer, Murat Kaplan, Mustafa Arslan, Mustafa Elitok, Mustafa Özbayrak, Mürsel Akçay, Nazife Zerenay, Orhan Aytekin, Orhan Kılıç, Özkan Öcal, Ramazan Can, Regaip Kurtoğlu, Resul Doluca, Satılmış Aksun, Sedat Aktan, Sibel Tuncer, Sinan Kalkan, Şerafettin Atalay, Turan Kıratlı, Veli Korkmaz, Yakup Utku, Yusuf Guni,


Okunma 1071

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SiyasetHaberleri

Hizmete talibiz
Albayrak İYİ Parti’den aday adayı oldu
Ak Parti’de değişim rüzgarı devam ediyor
Bahçeli'den Bayrakdar’ın görevden alınmasına tepki
1 Nisanda Müslümanlar kandırıldı ve katledildi
Ülkücü Ocakları’ndan birleştiren iftar
Makas atan ve yanlayanlara ciddi cezalar geliyor
Anlamlı günde anlamlı ziyaret

Diğer Haberler

Çevreye yapılan yatırım sağlığa yapılan yatırımdır
67 senedir ayakkabı boyuyor
Kaymakam Yılmaz’dan şehit ailesine ziyaret
Öğrenciler "Oku Projesi"yle okuma alışkanlığı kazanıyor
Kırıkkale Türkiye'nin en yaşanabilir 11. kenti
KYK’dan Mehmetçiğe eş zamanlı destek
Hacı Mustafa Demirci Camii ibadete açıldı
Sayokan topluluğunda kemer kuşanma töreni
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç Dikkat! Düğünde Polis var

09.07.2018 09:55:50

Türkiye’de silahın merkezi olan, kimileri tarafın..
BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIRBİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETER..
En Çok Okunanlar
Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. CHP'de sürpriz isimler 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,27Yazılım - Web Aksiyon