Bugün - 18 Ağustos 2018 CumartesiKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   36°°C
 
Kulislerde Karadurmuş yankıları Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her..
MASA VE SANDALYE ALIMIMASA VE SANDALYE ALIMI MKE DESTEK TESİSLERİ İSLETME MÜDÜRLÜ..
24 Haziran için omuz omuza çalışacağız

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Veli Korkmaz, omuz omuza bu partinin 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bütün gayretleri göstereceklerini ifade etti.

Siyaset Haberi - 30 Nisan 2018 Pazartesi

(10:13)

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Veli Korkmaz, omuz omuza bu partinin 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bütün gayretleri göstereceklerini ifade etti.

 

KUTLU YÜRÜYÜŞ

Kırıkkale eski Belediye Başkanı Veli Korkmaz, AK Parti İl Başkanlığında Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı. Veli Korkmaz açıklamasında “AK Parti bu kutlu yürüyüşüne başladığı günden itibaren, önceliği insanlık, ülkesi, tüm bölgeye ve hatta tüm insanlığın ihtiyaçlarını iyi okuyan, onları iyi analiz eden, onlara çözüm üreten, bir anlayışın temsilcisi olduğu için mutluyum. 27. Dönem Ak Parti Milletvekilliği adaylığına karar verdiğimde arkadaşlarımla, dostlarımla, bize gönül veren insanımızla bir görüşmemiz oldu. Yine il başkanımızla bir görüşmemiz oldu ve bugün buraya geldim”

 

OMUZ OMUZA MÜCADELE VERECEĞİZ

“Neden aday olduğumu irdelemek gerekirse sadece Şehrimizin değil ülkemizin de dünya arenasında söz sahibi bu önemli yönetimde görev almak için Milletvekili aday adayı oldum. Bölgemizin istikrarı, Mazlum halkın gerçekten beklentileri, insanlığa sunacağımız yeni değerleri, üretmesi açısından AK Partinin misyonu önemliydi. Bu önemli projeye destek vermek her birimizin insani ve insanı görevidir. Müslüman olarakta biz bölgemizde yaşayan insanlarımıza medeniyetimizin sunabilecek ortamları hazırlamak bizim görevimizdir. Eğer imtihanımızı kolay kılacak işler yapacak isek danışacağız, güzellikte birlikte olacağız. Bir olacağız. Diri olacağız, omuz omuza mücadele vereceğiz. Şehrimiz için en güzel olan ne ise hayata geçireceğiz.

 

KIRIKKALE SİYASETİNDE BENDE VARIM

“Doğruyu tebliğ edeceğiz doğruyu hayata geçireceğiz. Bu anlamda biz Kırıkkale’de mevcut yönetimiz olsun, tüm teşkilatlarımız olsun, Genel merkezimiz olsun, hep beraber ürettiklerimizle insanımıza en güzeli sunmanın gayreti içerisinde olacağız. İstek başarı, sonuçta bizlerin talebi ile olacak ve oluşacak, bir neticeyi cenabı hak nasip edecek.  Birlikte beraber yürüyeceğiz bu yolda inanıyorum ki güzel çalışmalara imza atacağız. İnanıyorum ki rabbimin izni ile çalışmaları hayata geçireceğiz. Ben bu anlamda Kırıkkale siyasetinde var olabilmenin kaygısını taşıyan bir kardeşiniz olarak bu zamana kadar sayın il başkanımız da belirttiler, Kırıkkale’mizde AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar son birkaç yılı çıkar isek beraber olduk bir olduk diri olduk. Doğruyu güzeli aramanın gayretinde ve peşinde olduk o kaygıyı taşıdık. İnsanımızla omuz omuza vermeyi önceledik. Onlara nasıl daha iyi şeyler verebileceğimizin gayreti içerisinde olduk”

 

DAHA İYİ NOKTAYA TAŞIMALIYIZ

Bu anlamda bizler tekrar önce Allah sonra siz değerli partililerimizin desteği ile 27. dönem Milletvekili adaylığı için 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde asıl önemlisi Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile bu ak partinin başarısı olacak. İnşallah hepimizin gayretleri ile başaracağız. Dua ediyorum hep birlikte yeniden omuz vererek daha iyi noktaya taşımalıyız. Rabbim utandırmaz inşallah iyi şeylerde birlikte olmanın gayreti içerisinde olacağız. Teşkilatımızın bütün kademeleri ile kim milletvekili adayı olursa olsun onlarla beraber kentimizi daha iyi noktaya taşımanın gayreti içerisinde olacağız” dedi. 


Okunma 650

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SiyasetHaberleri

Aşağı Mahmutlar'da büyük miting
Abalı MHP'den aday adayı oldu
Mahalle toplantılarına devam
Birikimimi hizmete dönüştürmek istiyorum
Keskin, Abalı'yı bağrına bastı
Altınışık’tan ilçe ziyaretleri
Ak Parti’de nefesler tutuldu
Abalı, genç yaşlı herkesin sempatisini kazandı

Diğer Haberler

Minik öğrencilerden duygulandıran ziyaret
Saran Group'tan 23 Nisan Kutlaması
TSO’dan Hisarcıklıoğlu’na tanışma ziyareti
AHİKA destek programını tanıtmaya devam ediyor
Liderden onurlu galibiyet: 1-0
Askere alınmada flaş değişiklik!
Başkan Bildik Geleneği Bozmadı
Cumhuriyet sonsuza kadar yaşayacak
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç Dikkat! Düğünde Polis var

09.07.2018 09:55:50

Türkiye’de silahın merkezi olan, kimileri tarafın..
GENEL TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI İŞİKIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI YÜKSEK İHTİS..
En Çok Okunanlar
CHP'de sürpriz isimler 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,30Yazılım - Web Aksiyon