Bugün - 22 Mayıs 2018 SalıKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   24°°C
 
Başkan Saygılı Ramazan sokağını ziyaret etti Kırıkkale’de geleneksel olarak Cumhuriyet Meydanına kurulan ve bu yıl..
24 Haziran için omuz omuza çalışacağız

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Veli Korkmaz, omuz omuza bu partinin 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bütün gayretleri göstereceklerini ifade etti.

Siyaset Haberi - 30 Nisan 2018 Pazartesi

(10:13)

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Veli Korkmaz, omuz omuza bu partinin 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bütün gayretleri göstereceklerini ifade etti.

 

KUTLU YÜRÜYÜŞ

Kırıkkale eski Belediye Başkanı Veli Korkmaz, AK Parti İl Başkanlığında Milletvekilliği aday adaylığını açıkladı. Veli Korkmaz açıklamasında “AK Parti bu kutlu yürüyüşüne başladığı günden itibaren, önceliği insanlık, ülkesi, tüm bölgeye ve hatta tüm insanlığın ihtiyaçlarını iyi okuyan, onları iyi analiz eden, onlara çözüm üreten, bir anlayışın temsilcisi olduğu için mutluyum. 27. Dönem Ak Parti Milletvekilliği adaylığına karar verdiğimde arkadaşlarımla, dostlarımla, bize gönül veren insanımızla bir görüşmemiz oldu. Yine il başkanımızla bir görüşmemiz oldu ve bugün buraya geldim”

 

OMUZ OMUZA MÜCADELE VERECEĞİZ

“Neden aday olduğumu irdelemek gerekirse sadece Şehrimizin değil ülkemizin de dünya arenasında söz sahibi bu önemli yönetimde görev almak için Milletvekili aday adayı oldum. Bölgemizin istikrarı, Mazlum halkın gerçekten beklentileri, insanlığa sunacağımız yeni değerleri, üretmesi açısından AK Partinin misyonu önemliydi. Bu önemli projeye destek vermek her birimizin insani ve insanı görevidir. Müslüman olarakta biz bölgemizde yaşayan insanlarımıza medeniyetimizin sunabilecek ortamları hazırlamak bizim görevimizdir. Eğer imtihanımızı kolay kılacak işler yapacak isek danışacağız, güzellikte birlikte olacağız. Bir olacağız. Diri olacağız, omuz omuza mücadele vereceğiz. Şehrimiz için en güzel olan ne ise hayata geçireceğiz.

 

KIRIKKALE SİYASETİNDE BENDE VARIM

“Doğruyu tebliğ edeceğiz doğruyu hayata geçireceğiz. Bu anlamda biz Kırıkkale’de mevcut yönetimiz olsun, tüm teşkilatlarımız olsun, Genel merkezimiz olsun, hep beraber ürettiklerimizle insanımıza en güzeli sunmanın gayreti içerisinde olacağız. İstek başarı, sonuçta bizlerin talebi ile olacak ve oluşacak, bir neticeyi cenabı hak nasip edecek.  Birlikte beraber yürüyeceğiz bu yolda inanıyorum ki güzel çalışmalara imza atacağız. İnanıyorum ki rabbimin izni ile çalışmaları hayata geçireceğiz. Ben bu anlamda Kırıkkale siyasetinde var olabilmenin kaygısını taşıyan bir kardeşiniz olarak bu zamana kadar sayın il başkanımız da belirttiler, Kırıkkale’mizde AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar son birkaç yılı çıkar isek beraber olduk bir olduk diri olduk. Doğruyu güzeli aramanın gayretinde ve peşinde olduk o kaygıyı taşıdık. İnsanımızla omuz omuza vermeyi önceledik. Onlara nasıl daha iyi şeyler verebileceğimizin gayreti içerisinde olduk”

 

DAHA İYİ NOKTAYA TAŞIMALIYIZ

Bu anlamda bizler tekrar önce Allah sonra siz değerli partililerimizin desteği ile 27. dönem Milletvekili adaylığı için 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde asıl önemlisi Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile bu ak partinin başarısı olacak. İnşallah hepimizin gayretleri ile başaracağız. Dua ediyorum hep birlikte yeniden omuz vererek daha iyi noktaya taşımalıyız. Rabbim utandırmaz inşallah iyi şeylerde birlikte olmanın gayreti içerisinde olacağız. Teşkilatımızın bütün kademeleri ile kim milletvekili adayı olursa olsun onlarla beraber kentimizi daha iyi noktaya taşımanın gayreti içerisinde olacağız” dedi. 


Kaynak / Editör: Mehmet Ali Soyer Okunma 140

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SiyasetHaberleri

Kırıkkale;ileri teknoloji teşvikinden yararlanacak
Başbakandan Delice otobanı müjdesi
Kırıkkale’yi yalnız bırakmayacağız
Cumhurbaşkanlığı korumalarına MPT-76
Abalı MHP'den aday adayı oldu
Kırıkkale’de OHAL’e Hayır Eylemi
MHP’li adaylar iftarda basınla buluştu
Kurulan tuzakları milletimiz bozacaktır

Diğer Haberler

Kaymakam Şahin'in engelli ve hastaları ziyareti
Siyasette özlenen manzara
Dağdelen, esnafların talep ve sorunlarını dinledi
Belediye meclisinin sürpriz konukları
Çiğdem Kuruyemişten yeni şube
Sağanaktan sonra kar yağışı
2018’in ilk meclis toplantısı gerçekleşti
Yaşam'dan Lazer Epilasyon Kampanyası
E-Gazete (Yenigün)
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç SEÇİM ÇANTADA KEKLİK DEĞİL

25.04.2018 13:27:28

Erken seçim olacak mı? Olmayacak mı? Ne zaman olacak?..


İşte Ak Parti'nin sıralaması AK Parti 24 Haziran seçimi milletvekili listesi belli oldu. Cumhurba..
En Çok Okunanlar
İYİ Partinin adayları netleşti
Partiler 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde ad.. Siyasi partilerde aday belirleme sürecinde son haftaya girilirken aday.. Türkiye’nin geleceğini belirleyecek bir seçim 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Mille.. Köylerde mantar yetiştiriciliği yapılacak TANAP’ın sosyal ve çevresel yatırım programları kapsamında ver.. 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kulislerde Karadurmuş yankıları Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,28Yazılım - Web Aksiyon