Bugün - 16 Ekim 2018 SalıKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   24°°C
 
Petrol-İş’te Murat Kaya dönemiİşçi ve emekçinin haklarının korunmasına yönelik mü..
Şifa dağıtan ellere vefa gösterilmeliSağlık-Sen üyeleri Yüksek İhtisas Hastanesi önünde bir ..
Ak Parti eşittir hizmettir

 

Kırıkkale Ak Parti İl Teşkilatı İl Başkanı Nuh Dağdelen’in Başkanlığında Emekliler Derneğini ziyaret etti.

Güncel Haberi - 08 Şubat 2018 Perşembe

(08:24)

 

Kırıkkale Ak Parti İl Teşkilatı İl Başkanı Nuh Dağdelen’in Başkanlığında Emekliler Derneğini ziyaret etti.

 

Şu ana kadar 3 bine yakın talep aldık

İl Başkanı Nuh Dağdelen ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Esma Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Emekliler Derneği Başkanlığını ziyaret ettiler. Emekliler Derneği Başkanı Zekeriya Aytekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Tekin, Feyyaz Şeran, Mehmet Akat ve Hüseyin Baran’ın hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı Aytekin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek şöyle konuştu:” Öncelikle derneğimize hoş geldiniz.Bizler gerek yaş olarak gerekse deneyim olarak tepe noktalara gelmiş insanlarız.Dolayısıyla bazı konularda eleştiri,öneri ve fikir anlamında katkı sağlayacak bir noktadayız.Derneğimizi kısaca tanıtmak gerekirse, şu anda bir milyonluk üyesiyle Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Türkiye genelinde 12 milyon emekli, Kırıkkale’de ise yaklaşık 50 bin emeklimiz bulunmaktadır. Bunlardan 14 bin kişide derneğimizin üyesidir. Kızılay’da, Erdek’te, Afyon gibi şehirlerde Derneğimizin binaları, tatil kampları ve sağlık tesisleri mevcuttur. Derneğimiz bünyesinde doğal olarak her siyasi görüşe mensup üyelerimiz var. 2015 yılında bizlerin müracaatı ile başlayan bir TOKİ projemiz vardı. Biz buna Altın Proje diyoruz. Hedef düşük taksitlerle emeklilerin ev sahibi yapılmasıydı. Şu anda bu proje hayata geçti ve çalışmalar başladı. 120 dönüm arazi üzerinde 927 konut yapılacak. Biz dernek olarak talepleri alıyoruz.Şu ana kadar 3000’e yakın talep aldık” dedi.

 

Türkiye’de tek hizmet partisiyiz

Ak Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ise Dernek başkanı ve yönetiminin misafirperverliğine teşekkür ederek başladığı konuşmasında: “Ak Parti sosyal projeleriyle,ekonomi ve yatırım projeleri başta olmak üzere her alanda şu anda Türkiye’de tek hizmet partisidir. Ak Parti eşittir hizmettir. İşte bu nedenle her seçimde halkımızın yarısının oyunu alıyor. Diğer yarısının da gönlüne dokunuyor. Ne zaman hükümetimiz ve partimiz Dünyanın en büyük projesini Türkiye’de hayata geçirmeye başladı işte o zaman Gezi Olaylarının, 17-25 tezgahının ve sonunda da 15 Temmuz hain darbe girişiminin düğmesine basıldı. Ancak tüm bunlar hükümetimizin kararlı duruşu ve aziz milletimizin sağduyusu ve bizlere olan güveni sayesinde püskürtüldü. Bu gün sınırlarımız dışındaki savaşlar ve gelişmelere baktığında herkes artık Ak Partinin Dünyada mazlumların umudunu olduğu gerçeğini kabullenmektedir” dedi.

 

Şahin Karakoç

 


Okunma 244

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


GüncelHaberleri

En iyi hizmet için çalışacağız
Kırıkkale’nin yeni başsavcısı Ayaz oldu
15 Temmuz Etkinlikleri Başlıyor
KYK Müdürü Karahan’dan Keskin Kaymakamı Köken’e ziyaret
Taşeron işçiye sınav için ayrı tebligat yok
İyi parti şehit, gazi ailelerini ziyaret etti
Balıkçılar Çarşısı’na Yoğun İlgi
'Verem Savaşı Eğitimi ve Propaganda Haftası' başladı

Diğer Haberler

Deprem Haftası’nda farkındalık yaratan etkinlikler
Bahşılı’da eğitim toplantısı
Sosyal bilgiler öğretmen adayları okullarla buluşuyor
Çiftçi borçları ertelendi
MHP, hiçbir mahallede zayıf değil
Tacizciye meydan dayağı
Hedef ilk turda işi bitirmek
Kırıkkale Emniyetinden Güvenlik Eğitimi
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç GÜDÜMLÜ FÜZE PKK’NIN ELİNE NASIL GEÇTİ?

12.10.2018 10:44:36

Kırıkkale olarak bir vatan evladını daha toprağa vermenin h&..


Türkiye'nin ilk silah OSB'sinde fabrikalar yükseliyorKırıkkale'de 500 dönümde kurulacak ve Türkiye'de ilk olma &o..
En Çok Okunanlar
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile başkanlıkta geride kalan 4 bu.. MİHRAPLARIN YENİ SULTANLARI Geylani Erkek Hafızlık Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimini tama.. 5 BİN EL 5 BİN FİDAN Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü çocuklara ağa&c.. Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. CHP'de sürpriz isimler 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,14Yazılım - Web Aksiyon