Bugün - 22 Mayıs 2018 SalıKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   24°°C
 
Başkan Saygılı Ramazan sokağını ziyaret etti Kırıkkale’de geleneksel olarak Cumhuriyet Meydanına kurulan ve bu yıl..
Ak Parti eşittir hizmettir

 

Kırıkkale Ak Parti İl Teşkilatı İl Başkanı Nuh Dağdelen’in Başkanlığında Emekliler Derneğini ziyaret etti.

Güncel Haberi - 08 Şubat 2018 Perşembe

(08:24)

 

Kırıkkale Ak Parti İl Teşkilatı İl Başkanı Nuh Dağdelen’in Başkanlığında Emekliler Derneğini ziyaret etti.

 

Şu ana kadar 3 bine yakın talep aldık

İl Başkanı Nuh Dağdelen ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Esma Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Emekliler Derneği Başkanlığını ziyaret ettiler. Emekliler Derneği Başkanı Zekeriya Aytekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Tekin, Feyyaz Şeran, Mehmet Akat ve Hüseyin Baran’ın hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı Aytekin; ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek şöyle konuştu:” Öncelikle derneğimize hoş geldiniz.Bizler gerek yaş olarak gerekse deneyim olarak tepe noktalara gelmiş insanlarız.Dolayısıyla bazı konularda eleştiri,öneri ve fikir anlamında katkı sağlayacak bir noktadayız.Derneğimizi kısaca tanıtmak gerekirse, şu anda bir milyonluk üyesiyle Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Türkiye genelinde 12 milyon emekli, Kırıkkale’de ise yaklaşık 50 bin emeklimiz bulunmaktadır. Bunlardan 14 bin kişide derneğimizin üyesidir. Kızılay’da, Erdek’te, Afyon gibi şehirlerde Derneğimizin binaları, tatil kampları ve sağlık tesisleri mevcuttur. Derneğimiz bünyesinde doğal olarak her siyasi görüşe mensup üyelerimiz var. 2015 yılında bizlerin müracaatı ile başlayan bir TOKİ projemiz vardı. Biz buna Altın Proje diyoruz. Hedef düşük taksitlerle emeklilerin ev sahibi yapılmasıydı. Şu anda bu proje hayata geçti ve çalışmalar başladı. 120 dönüm arazi üzerinde 927 konut yapılacak. Biz dernek olarak talepleri alıyoruz.Şu ana kadar 3000’e yakın talep aldık” dedi.

 

Türkiye’de tek hizmet partisiyiz

Ak Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ise Dernek başkanı ve yönetiminin misafirperverliğine teşekkür ederek başladığı konuşmasında: “Ak Parti sosyal projeleriyle,ekonomi ve yatırım projeleri başta olmak üzere her alanda şu anda Türkiye’de tek hizmet partisidir. Ak Parti eşittir hizmettir. İşte bu nedenle her seçimde halkımızın yarısının oyunu alıyor. Diğer yarısının da gönlüne dokunuyor. Ne zaman hükümetimiz ve partimiz Dünyanın en büyük projesini Türkiye’de hayata geçirmeye başladı işte o zaman Gezi Olaylarının, 17-25 tezgahının ve sonunda da 15 Temmuz hain darbe girişiminin düğmesine basıldı. Ancak tüm bunlar hükümetimizin kararlı duruşu ve aziz milletimizin sağduyusu ve bizlere olan güveni sayesinde püskürtüldü. Bu gün sınırlarımız dışındaki savaşlar ve gelişmelere baktığında herkes artık Ak Partinin Dünyada mazlumların umudunu olduğu gerçeğini kabullenmektedir” dedi.

 

Şahin Karakoç

 


Kaynak / Editör: Okunma 113

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


GüncelHaberleri

"2018'de bütün aşılar bedava yapılacak"
Belediye taşeronlar için bünyesinde şirket kuracak
Gezginlerin Yeni Gözdesi Van Gölü Ekspresi
Kur’an-ı Kerime dil uzatmak haddiniz değil
Borsa’dan tanışma ziyareti
Ortaöğretim müfredatı yenilenip sadeleştirildi
Çevreye yapılan yatırım sağlığa yapılan yatırımdır
Portekiz´de Erasmus + Stratejik toplantısı

Diğer Haberler

Hollandalı Gelinden Üç Çocuk Sözü
Kralların ressamı ziyaretçilerini bekliyor
TANAP'tan Kırıkkale’ye ambulans desteği
Saran Group’tan 17’nci spor salonu
Şehit ailelerinden Başkan Uyar’a teşekkür
Karakeçili'de "Okulum Daha Renkli Daha Mutluyuz" projesi
Danıştay Başsavcısı Yılmaz, Vali Haktankaçmaz’ı Ziyaret Etti
Makro Market Migros’a satıldı
E-Gazete (Yenigün)
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç SEÇİM ÇANTADA KEKLİK DEĞİL

25.04.2018 13:27:28

Erken seçim olacak mı? Olmayacak mı? Ne zaman olacak?..


İşte Ak Parti'nin sıralaması AK Parti 24 Haziran seçimi milletvekili listesi belli oldu. Cumhurba..
En Çok Okunanlar
İYİ Partinin adayları netleşti
Partiler 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde ad.. Siyasi partilerde aday belirleme sürecinde son haftaya girilirken aday.. Türkiye’nin geleceğini belirleyecek bir seçim 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Mille.. Köylerde mantar yetiştiriciliği yapılacak TANAP’ın sosyal ve çevresel yatırım programları kapsamında ver.. 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kulislerde Karadurmuş yankıları Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,31Yazılım - Web Aksiyon