Bugün - 16 Ağustos 2018 PerşembeKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   33°°C
 
KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIRKARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKR..
BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIRBİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETER..
Yaşam'dan Lazer Epilasyon Kampanyası

 

Yaşam Hastanesi bünyesinde Doç.

Güncel Haberi - 25 Ocak 2018 Perşembe

(09:03)

 

Yaşam Hastanesi bünyesinde Doç. Dr. Pınar Özuğuz hekimliğinde Cildiye Polikliniğinde açılan Güzellik Merkezi Lazer Epilasyon Kampanyası başlattı. Kampanya süresince Lazer Epilasyon uygulamalarında yüzde 60'a varan indirimler uygulanıyor.

 

İNDİRİM KAMPANYASI BAŞLATILDI

Kırıkkale ve çevresinde ilk kez bir hastanede tam donanımlı Güzellik Merkezi açıldı. Yaşam Hastanesi'nde Doç. Dr. Pınar Özuğuz gözetiminde Cildiye Polikliniği bünyesinde açılan Güzellik Merkezi uygulamaları ile adından söz ettirirken, şimdi de başlatılan kampanya ile dikkat çekiyor. Güzellik Merkezi bünyesinde Lazer Epilasyon uygulamalarında kısa bir süreliğine yüzde 60'a varan indirimler uygulanıyor. Güzellik Merkezi'nde Velüx Tarama Laser ile güzelliğinize güzellik katmanız mümkün.

 

DOÇ. DR. ÖZUĞUZ BİLGİ VERDİ

Son teknoloji cihazlardan Velüx Tarama Lazer ile etkin epilasyon yapılabiliyor. Ayrıca Ozon Tedavisi ve cilt bakımı gerçekleştiriliyor. Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Pınar Özuğuz, Güzellik Merkezi olarak kısa bir süreliğine kampanya başlattıklarını ve uygulamalarda yüzde 60'a varan indirimler gerçekleştirdiklerini söyledi. Doç. Dr. Özuğuz, "Hastanemizde son teknoloji cihazlar ile bir süredir gerçekleştirmekte olduğumuz uygulamaları daha geniş kesimlere yaymak ve Kırıkkalelilerin bundan faydalanmalarını sağlamak için kampanya başlattık. Kısa bir süreliğine devam edecek olan kamyanyamızda lazer uygulamalalarımızda yüzde 60'a varan indirimler mevcut" dedi.

 

İŞTE KAMPANYA FİYATLARI

Bir süre devam edecek olan kampanya süresince 6 seanslık uygulamalardan Tüm Vücut Paket Uygulamasında (Tüm Bacak, Tüm Kol, Koltuk Altı ve Genital) ücret 1390 TL olacak. Altın Paket Uygulamasında (Tüm Bacak, Yarım Kol, Koltuk Altı ve Genital) ücret 1270 TL olacak. Gümüş Paket Uygulamasında (Tüm Bacak, Koltuk Altı, Genital) ücret 1030 TL olacak. Bronz Paket Uygulamasında (Yarım Bacak, Yarım Kol, Koltuk Altı, Genital) ücret 910 TL olacak. Eko Paket Uygulamasında (Yarım Bacak, Koltuk Altı, Genital) ücret 670 TL olacak. Mini Paket Uygulamasında (Koltuk Altı, Genital) ücret 310 TL olacak. Tüm Yüz Uygulamasında ücret 120 TL olacak. Ayrıca, Tek Bölge Seans Uygulamasında Tüm Bacak ücreti 150 TL, Tüm Kol ücreti 75 TL, Genital ücreti 40, Koltuk Altı ücreti 25 TL olarak uygulanacak.

 

TAKSİT İMKANI DA VAR

Tüm bu uygulamalarda kredi kartına taksit imkanı da mevcut. Açıklanan fiyatların mevcut fiyatlardan yüzde 60 indirim yapılarak belirlendiği ifade edildi. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin hastane ile iletişime geçmeleri önerildi. İletişim olarak hastaneye gelip kayıt yaptırmak mümkün. Ayrıca hastanenin 0 318 212 50 70 numaralı telefonundan da bilgi alınabiliyor. Uygulama bir süre böyle devam edecek. Hastane yönetiminin kısa bir süre önce hastane bünyesinde oluşturulan, son teknoloji cihazlar ile donatılan Güzellik Merkezi'nden faydalanmaları maksadıyla böyle bir kampanya başlattıkları vurgulandı. Uygulaması başlamış olan kampanyaya ilginin daha ilk günlerden yüksek olduğu gözleniyor.

 

 

Adem Dölek


Okunma 1752

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


GüncelHaberleri

Kırıkkale’de kandil coşkusu
Aşağımahmutlar da Kabak Festivali
BİR ÇİVİ DAHİ ÇAKILMADI
Klasik tarım anlayışından kurtulmalıyız
Toruntay, Ankara basınıyla buluştu
Donanımlı ve ufku açık gençler olarak yetişeceksiniz
AY Park Restoran hizmette
Gönüldeki şiirler duygulandırdı

Diğer Haberler

Okul servisi sürücülerine eğitim
Toptancı hali yenileniyor
AHİKA 11. Kalkınma Planı Hazırlık Çalışmalarını tamamladı
Başbakan’dan Otoyol Müjdesi
Keskin'de öğrencilere kitap dağıtıldı
Üniversitenin re-aktörü kim olacak?
Yöresel yemek yarışması düzenlenecek
Karakeçili’de altyapı çalışmaları
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç Dikkat! Düğünde Polis var

09.07.2018 09:55:50

Türkiye’de silahın merkezi olan, kimileri tarafın..
GENEL TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI İŞİKIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI YÜKSEK İHTİS..
En Çok Okunanlar
Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. CHP'de sürpriz isimler 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,27Yazılım - Web Aksiyon