Bugün - 15 Ağustos 2018 ÇarşambaKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   30°°C
 
MASA VE SANDALYE ALIMIMASA VE SANDALYE ALIMI MKE DESTEK TESİSLERİ İSLETME MÜDÜRLÜ..
KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIRKARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKR..
Yüreğimiz Mehmetçikle Birlikte

Kırıkkale TSO: “Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Türkiye'nin sınır güvenliğinin teminini, terör tehlikesini ortadan kaldırmayı ve bölgede yaşayan sivilleri terör tehditlerinden korumayı amaçlayan bu haklı mücadelede yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birliktedir.

Güncel Haberi - 22 Ocak 2018 Pazartesi

(16:34)

Kırıkkale TSO: “Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Türkiye'nin sınır güvenliğinin teminini, terör tehlikesini ortadan kaldırmayı ve bölgede yaşayan sivilleri terör tehditlerinden korumayı amaçlayan bu haklı mücadelede yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birliktedir.”

Karanlık emellere darbe vurduk

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, "Zeytin Dalı Harekatı" ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ülkemizin iç ve dış güvenliğini ve milletin huzurunu tehdit eden terör örgütlerini bertaraf etmek üzere, 20 Ocak Cumartesi günü saat: 17.00 ’da Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik olarak "Zeytin Dalı Harekatı" adıyla bir operasyon başlatılmıştır. Sınırlarımızda oluşturulmaya çalışılan terör kuşağını engellemek ülkemizin en meşru haklarındandır. Bizler, Türk milleti olarak tek yürek olmuş halde, kahraman ordumuzun bu harekâttan dünyaya örnek teşkil edecek bir sonuç alması dileğiyle başarılı ve kalıcı bir sonuç için dua ediyoruz. Mehmetçiğimizin kayıp vermeden zafer haberleriyle dönmesi en büyük arzumuz. Ülkemizi, 600 kilometreye yakın hudut şeridini teröristlerle paylaşmaya zorlayan, ileriye dönük olarak da daha karanlık emellerini hayata geçirme planındaki unsurların bu projelerine çok büyük bir darbe vuran Zeytin Dalı Harekatı aynı zamanda operasyonların sürdürüldüğü bölgede terör örgütlerinin zulmüne terkedilmiş, dayanağı ve umudu tükenmiş mazlumlara da ay yıldızın gölgesinde olmanın huzurunu hatırlatmıştır. Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Türkiye'nin sınır güvenliğinin teminini, terör tehlikesini ortadan kaldırmayı ve bölgede yaşayan sivilleri terör tehditlerinden korumayı amaçlayan bu haklı mücadelede yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birliktedir. Dileğimiz, kahraman askerlerimizin zaferi ve yurda sağ salim dönüşleridir. Zeytin Dalı Harekatı sayesinde sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak tesisini temenni ediyoruz.”ifadelerinde bulundu.

Mehmet Ali Soyer

 

 


Okunma 236

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


GüncelHaberleri

Sağlık-Sen’den Rektör Yıldız’a ziyaret
Şehitlerimizin emanetlerisiniz
Kırıkkale’nin gürültü haritası hazırlanıyor
Yatırımlara Teşvik Dopingi
BİR ÇİVİ DAHİ ÇAKILMADI
Kırıkkale vergi tahsili düşük iller arasında
1671 çift nikah masasına oturdu
Helikopterin düşüş nedeni araştırılıyor

Diğer Haberler

Sarıkamış şehitleri anısına yürüyüş
Büyük Anadoluspor kongreye gidiyor
İki günde iki acı haber
Tohum ve fide-fidan desteğinde son gün 3 gün
Türkiye’nin birincisi Melise Güler
Galatasaray Futbol Okulu Açılıyor
AGD’den Çanakkale Ziyareti
MKE, BAE'ye bomba satıyor
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç Dikkat! Düğünde Polis var

09.07.2018 09:55:50

Türkiye’de silahın merkezi olan, kimileri tarafın..
BİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIRBİNA İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETER..
En Çok Okunanlar
Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. CHP'de sürpriz isimler 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,13Yazılım - Web Aksiyon