Bugün - 25 Mayıs 2018 CumaKünyemizSayfalarReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Kırıkkale   27°°C
 
İşte Ak Parti'nin sıralaması AK Parti 24 Haziran seçimi milletvekili listesi belli oldu. Cumhurba..
Yüreğimiz Mehmetçikle Birlikte

Kırıkkale TSO: “Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Türkiye'nin sınır güvenliğinin teminini, terör tehlikesini ortadan kaldırmayı ve bölgede yaşayan sivilleri terör tehditlerinden korumayı amaçlayan bu haklı mücadelede yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birliktedir.

Güncel Haberi - 22 Ocak 2018 Pazartesi

(16:34)

Kırıkkale TSO: “Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Türkiye'nin sınır güvenliğinin teminini, terör tehlikesini ortadan kaldırmayı ve bölgede yaşayan sivilleri terör tehditlerinden korumayı amaçlayan bu haklı mücadelede yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birliktedir.”

Karanlık emellere darbe vurduk

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı, "Zeytin Dalı Harekatı" ile ilgili yaptığı açıklamada, “Ülkemizin iç ve dış güvenliğini ve milletin huzurunu tehdit eden terör örgütlerini bertaraf etmek üzere, 20 Ocak Cumartesi günü saat: 17.00 ’da Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik olarak "Zeytin Dalı Harekatı" adıyla bir operasyon başlatılmıştır. Sınırlarımızda oluşturulmaya çalışılan terör kuşağını engellemek ülkemizin en meşru haklarındandır. Bizler, Türk milleti olarak tek yürek olmuş halde, kahraman ordumuzun bu harekâttan dünyaya örnek teşkil edecek bir sonuç alması dileğiyle başarılı ve kalıcı bir sonuç için dua ediyoruz. Mehmetçiğimizin kayıp vermeden zafer haberleriyle dönmesi en büyük arzumuz. Ülkemizi, 600 kilometreye yakın hudut şeridini teröristlerle paylaşmaya zorlayan, ileriye dönük olarak da daha karanlık emellerini hayata geçirme planındaki unsurların bu projelerine çok büyük bir darbe vuran Zeytin Dalı Harekatı aynı zamanda operasyonların sürdürüldüğü bölgede terör örgütlerinin zulmüne terkedilmiş, dayanağı ve umudu tükenmiş mazlumlara da ay yıldızın gölgesinde olmanın huzurunu hatırlatmıştır. Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Türkiye'nin sınır güvenliğinin teminini, terör tehlikesini ortadan kaldırmayı ve bölgede yaşayan sivilleri terör tehditlerinden korumayı amaçlayan bu haklı mücadelede yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birliktedir. Dileğimiz, kahraman askerlerimizin zaferi ve yurda sağ salim dönüşleridir. Zeytin Dalı Harekatı sayesinde sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak tesisini temenni ediyoruz.”ifadelerinde bulundu.

Mehmet Ali Soyer

 

 


Kaynak / Editör: Okunma 158

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


GüncelHaberleri

Bayrak için ezan için hep birlikte olmalıyız
Sakın unutmayın! Cezası 206 TL
KOP Sanayi ve Ticaret Koridoru Projesinin Sonuçları Açıklandı
Diktikleri fidanlara şehitlerin isimlerini verdiler
Halk Günü’nde karanfilli kutlama
Öztürk’ten Alkan’a ziyaret
İtfaiye de hedef 10 bin öğrenciye eğitim
Kırıkkale’de hekim başına 430 hasta düşüyor

Diğer Haberler

Mekke Fethi Müminin Kendi Gönül Fethidir
Kadınlarımızı güçlendirecek çalışmalar yaptık
Valilikte Halk Günü
Gıda ve ihtiyaç malzemesi yüklü tır, İdlib'e uğurlandı
KIRIKKALE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
Kur’an-ı Kerime dil uzatmak haddiniz değil
Uyuşturucu operasyonu
Sandıklara sahip çıkılacak
E-Gazete (Yenigün)
Yazarlar

Mehmet Erkoç

Mehmet_Erkoç SEÇİM ÇANTADA KEKLİK DEĞİL

25.04.2018 13:27:28

Erken seçim olacak mı? Olmayacak mı? Ne zaman olacak?..


Minik öğrencilerin okuma bayramı Hasan Ali Yücel İlkokulu 1-D sınıfı öğrencileri için 'okum..
En Çok Okunanlar
Emaneti teslim etmekten kaçınmayacağız Herkesin kendi faaliyet gösterdiği alanda çalışarak; bu &u.. 2019 seçimlerine güçlü adaylarla girmeyi planlayan .. Kulislerde Karadurmuş yankıları Erken seçim olasılığının dilden dile dolaştığı şu günlerde, her.. Kızık kazada hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Ankara'dan Kırıkkale'ye doğru giden, Kırıkkale ..
Arşiv Getir

Facebook


Künyemiz Sayfalar Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,28Yazılım - Web Aksiyon